Zamówienia


I. Zasady zamawiania
Zamówienia można składać na stronie MONITORING.M3M.PL, jak również e-mailem na adres: monitoring(at)m3m.pl, telefonicznie lub faksem.
Zamówienia drogą elektroniczną, faksem można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia telefoniczne można składać w dni robocze tj. poniedziałek-piątek w godzinach 9.00- 17.00. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego.
Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane.
Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
M3M.PL zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień bez podania przyczyny.
W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, M3M.PL niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.
M3M.PL zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.
Ceny towarów znajdujących się w sklepie M3M.PL wyrażone są w złotych polskich, są cenami netto i należy do nich doliczyć 22% podatku VAT.
M3M.PL wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane firmy.

II. Wysyłka i zaplata
Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub firmy kurierskiej. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy M3M.PL a Kupującym.
Koszt dostarczenia zamówionego towaru wynosi ok.10 zł - Poczta Polska (przesyłka priorytetowa), 17 zł - firma kurierska DPD- Masterlink. W przypadku zamówienia o wartości powyżej 1000 zł w pełni pokrywamy koszty przesyłki. Dotyczy to zarówno dostarczenia paczki przez listonosza, jak i kuriera.
Zaplata za towar uiszczana jest przelewem na konto M3M.PL, gotówką spedytorowi lub na poczcie przy odbiorze przesyłki.
Formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy spedycyjnej lub pracownik Poczty Polskiej S.A. (jeżeli jest ona dostarczycielem przesyłki).
Po uiszczeniu opłaty klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.
W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
Zakupione i dostarczone towary objęte są gwarancja od 1 roku do 5 lat.

III. Zwrot towaru i reklamacje
Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu, wraz z kserokopią dowodu zakupu, instrukcją i gwarancją. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).
W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem M3M.PL. Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu
a) osobiście do siedziby M3M.PL, ul. Jaśminowa 6, 82-200 Malbork wraz z dowodem zakupu i kartą gwarancyjną.
b) wysłanie produktu na adres M3M.PL Marcin Holdys, ul. Jaśminowa 6, 82-200 Malbork, wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopii dowodu zakupu i kartą gwarancyjną.
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Firmy M3M.PL nie są przyjmowane, chyba ze nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

Lista e-mailowa